Archive for Grudzień 7th, 2015

0

Zaproszenie na XIX Małopolski Konkurs Pianistyczny

Szanowni Państwo, Dyrektorzy Społecznych Ognisk Muzycznych i Szkół Muzycznych I st. Nauczyciele klas fortepianu
Z radością przekazuję informację, że XIX MKP odbędzie się 28 kwietnia 2016 roku. W nadchodzącej edycji pozostajemy jeszcze przy dotychczasowym regulaminie i wymaganiach programowych. Podkreślamy jednak zmianę terminu z maja na kwiecień. Informacje szczegółowe zawarte są w regulaminie dostępnym na stronie internetowej SOM (www.som.tuchow.pl) lub Szkoły Muzycznej I st. (www.sm.tuchow.pl) w Tuchowie. Swoją obecność na konkursie potwierdził prof. Andrzej Jasiński. Wszystko wskazuje na to, że koncert laureatów odbędzie się w „domu” mistrza Paderewskiego w Kąśnej Dolnej.
Serdecznie zapraszam do udziału w naszym Konkursie i pozostaję w nadziei, że nie zabraknie na nim Uczniów Państwa Szkoły/Ogniska. Proszę również o propagowanie tuchowskiej imprezy w Państwa środowisku. Zgłoszenia proszę przysyłać tylko na adres Społecznego Ogniska Muzycznego w Tuchowie.
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku pragnę przekazać jak najlepsze życzenia ciepłych, rodzinnych, pełnych Bożego błogosławieństwa dni, okraszonych niezwykłymi melodiami polskich kolęd.
Niech w sercach nieustannie gra chopinowska nuta znanej i lubianej kołysanki Lulajże Jezuniu.
Niech te dni, tak wyjątkowe każdego roku, ubogacają nasze rodziny a nade wszystko jeszcze mocniej uwrażliwiają na miłość, która jest szczególnym nośnikiem piękna. Zdrowych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia oraz dobrego i bogatego w artystyczne sukcesy Nowego 2016 Roku!

z serdecznym zaproszeniem i muzycznym pozdrowieniem w imieniu organizatorów
Jan M. Gładysz

Regulamin Konkursu dla uczniów Szkół Muzycznych
Regulamin Konkursu dla uczniów Społecznych Ognisk Muzycznych
Karta zgłoszenia – uczniowie Szkół Muzycznych
Karta zgłoszenia – uczniowie Społecznych Ognisk Muzycznych

0

UWAGA Uczniowie SOM w Tuchowie

Koncert kolęd w wykonaniu uczniów SOM w Tuchowie z klas fortepianu, fletu, gitary i akordeonu odbędzie się 15 stycznia 2016 r. o godz. 15.00 w sali widowiskowej DK.
W związku z tym, że o 17.00 swój koncert mają uczniowie szkoły muzycznej w tym roku zamiast tradycyjnego spotkania przy ciastku na uczniów czekają inne atrakcje przygotowane przez Stowarzyszenie SOM.

Przypominam wszystkim uczniom, że kolędowy popis jest traktowany jak egzamin na I półrocze. Proszę wszystkich o dokładne opanowanie zadanego programu.
Równocześnie zapraszam na koncert kolędowy Szkoły Muzycznej.

Wszystkim przekazuję serdeczne pozdrowienia i powodzenia w kolędowym egzaminie. Dyrektor – Jan M. Gładysz.